Służba Wojskowa

Wszystko to co kręci facetów...

Re: Służba Wojskowa

Postprzez jollyroger72 » Śr mar 19, 2014 19:40

Sóvka napisał(a):
MaS24 napisał(a):Strach przed czym?

Przed wojskiem :lol:

To nie jest śmieszne. Zbiegło się w czasie z zadymą na Ukrainie, więc sama wydedukuj z czego ten strach.
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez » Śr mar 19, 2014 19:40

Postprzez Nemesis » Śr mar 19, 2014 20:26

Sam bym się bał gdybym teraz dostał takie zaproszenie.Nie wiadomo zresztą czy nie dostane jeśli sytuacja w Rosji bedzie taka jaka jest,więc wcale nie dziwię się Bobby'emu że sie przestraszył..
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez Anna » Śr mar 19, 2014 20:40

jollyroger72 napisał(a):
Sóvka napisał(a):

Przed wojskiem :lol:

To nie jest śmieszne. Zbiegło się w czasie z zadymą na Ukrainie, więc sama wydedukuj z czego ten strach.

Wiesz domyśliłam się a napisałam żartobliwie...jeśli się ktoś poczuł urażony to przepraszam , po 10 godz.pracy mój humor może być niezrozumiały.
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Bobby-X » Cz mar 20, 2014 16:47

Jakbyś jak wcześniej napisałeś nie uciekł przed wojskiem na studia to byś nie zadawał takich pytań. Nie wiadomo co będzie jeszcze za naszą wschodnią granicą,niby mobilizacji nie ma ale jak nam zapowiedziano mamy być dostępni cokolwiek to znaczy.
Bobby-X

Postprzez MaS24 » Cz mar 20, 2014 18:30

Bobby-X napisał(a):

Jakbyś jak wcześniej napisałeś nie uciekł przed wojskiem na studia to byś nie zadawał takich pytań. Nie wiadomo co będzie jeszcze za naszą wschodnią granicą,niby mobilizacji nie ma ale jak nam zapowiedziano mamy być dostępni cokolwiek to znaczy.

Jesteś w rezerwie teraz?
MaS24

Postprzez Michał » Cz cze 26, 2014 20:33

Byłem w wojsku rok, a po kilku latach po wyjściu do cywila, poznałem oficera z WKU (w ramach wykonywanej wówczas pracy), do którego zgłaszałem się corocznie na podbicie "glejta" w końcu klepnął mi że jestem rezerwistą i w razie "w" mam być chroniony jak starcy czy matki z dziećmi :) i żeby nie było: do woja poszedłem bez przymusu, a to że dostałem później taką kategorię to wynika z tego że zgadaliśmy się z panem majorem na zupełnie inny temat nie związany zupełnie z wojskiem :)
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez Michał » So lip 12, 2014 09:04

W nawiązaniu do dyskusji w temacie "Co nas denerwuje u facetów"
Gollum napisał(a):Poszli by w kamasze,to by ich od razu nauczyli porządku. :wink:
A propo's: Pamiętam jak w czasach, kiedy wojsko było obowiązkowe to śmiałem się z tych którzy "migali" się od zaszczytnej służby: Te kombinacje z lekarzami: udawanie głupków, że ma takie czy inne schorzenie - segregatory "papierów" itd. A i tak, kto nie miał pleców to i tak lądował w koszarach.
Poza tym: nic nie "przebije" tych którzy w armii nie byli, a wymądrzają się jakby co najmniej w desancie służyli :lol:, lub opowiadanie że wojsko to syf i zmarnowany czas, oraz że nie pozwoliłby sobie, by pomiatał nim jakiś kapral po zawodówce. Hehe :) chciałbym widzieć minę takiego mądrali, jak "stawia" się kapralowi :lol: na takich co próbowali zgrywać cwaniaków na kompanii "starsi" mieli bardzo skuteczne sposoby aby "kot" momentalnie skulił kitę :)
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez jollyroger72 » So lip 12, 2014 09:38

Michał napisał(a):A i tak, kto nie miał pleców to i tak lądował w koszarach.

Jakoś mnie udało się wymigać od wojska nie mając żadnych pleców. Faktem jest, że był to rok 1992 a to już były nieco inne czasy niż za komuny.
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez Michał » So lip 12, 2014 10:08

jollyroger72 napisał(a):Jakoś mnie udało się wymigać od wojska nie mając żadnych pleców. Faktem jest, że był to rok 1992 a to już były nieco inne czasy niż za komuny.
Jakoś mi się nie chce w to wierzyć, że tak (bez problemu :roll: ) udało Ci się "mignąć" zwłaszcza w początkach lat '90, gdzie naprawdę było ciężko uciec od ZSW. Co innego w latach '00 (i późniejszych) wówczas "elementy kombinatoryki" były tak zaawansowane że niewiele trzeba było zdziałać, by nie wpaść w łapy "opiekuńczej armii" :)
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez jollyroger72 » So lip 12, 2014 10:30

Michał napisał(a):Jakoś mi się nie chce w to wierzyć, że tak (bez problemu :roll: ) udało Ci się "mignąć" (...)

No nie całkiem bez problemów, ale dosyć łatwo. Szczegółowo opisałem to w pierwszym swoim poście w tym wątku :wink:
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez » So lip 12, 2014 10:30

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskim okiem