Służba Wojskowa

Wszystko to co kręci facetów...

Re: Służba Wojskowa

Postprzez Pablo70 » N lis 30, 2014 19:11

A ja wam nie zazdroszcze :mrgreen: Jakoś nie miałem ochoty iść do syfu i odrobiłem sobie na kolei. Do dziś pracuję jako konduktor i nie tęsknię za armią. Uważam że nie powinno się nikogo zmuszać. Kto chce niech idzie jak lubi się zabijać. :mrgreen:
Pablo70

Postprzez » N lis 30, 2014 19:11

Postprzez Peters1984 » N lis 30, 2014 19:24

Nigdy nie zrozumiem dlaczego się teraz tak cisną do wojska, szczególnie młodzi. Czyżby nie słyszeli o fali? Wojsko to tylko dla twardzieli, mi na szczęście nie przyszło nosić bagnetu.
Peters1984

Postprzez Nemesis » N lis 30, 2014 21:18

Peters...fala zdychała już wtedy gdy ja byłem "dziadkiem". Nasze koty nie miały nawet obcinki ogona, bo wchodziła humanizacja. Moja Wiosna 90 i Lato 90 to były ostatnie pobory co falę przeżyły. Teraz już nie ma żadnej fali Peters.
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez halloween » N lis 30, 2014 21:36

halloween

Postprzez majzel » Śr gru 10, 2014 13:39

Robiłem wszystko by nie iść do wojska czyli..notoryczni studiowałem , trzymałem się stwierdzenia że lepiej mieć stosunek z jeżem niż w PRL-u być żołnierzem ;) no i generałów do wojska nie biorą ;) ... dla mnie tam gdzie zaczynało się wtedy wojsko kończyła sie logika....
majzel

Postprzez » Śr gru 10, 2014 13:39

Poprzednia strona

Powrót do Męskim okiem