Jestem Nowa/Nowy na forum Paradise...

W tym wątku można sie z nami przywitać..

Re: Jestem Nowa/Nowy na forum Paradise...

Postprzez Nieistotna » Pt maja 16, 2014 07:03

Przywędrowałam do was z forum Margit Sandemo ,zaprosiła mnie tu Lea. Mam na imię Magda,kocham Sagi Skandynawskie, czarne koty i gotyk,w każdej formie (architektura,muzyka,ubiór). Witam wszystkich !
Nieistotna

Postprzez » Pt maja 16, 2014 07:03

Postprzez ALF » Cz maja 22, 2014 07:22

Czesc.jestem Robert.moja fascynacja jest muzyka,kosmos i serial Alf
ALF

Postprzez BrzydUla » Śr maja 28, 2014 08:34

Mam na imie Ula,kocham Jareda Leto,przystojniaka jakich mało w każdej jego odsłonie i muzycznej i aktorskiej,jestem fanką muzyki lat 80 i 90 oraz skoków na bungee. Forum polecono mi na nK :)
BrzydUla

Postprzez vipera » So cze 07, 2014 07:58

Buongiorno.Jestem Agnes,wasze forum polecila mi kolezanka,ktora takze dzieki facebookowi tutaj trafila no i jestem. Przez ponad 10 lat mieszkalam w miejscowosci Acerra nieopodal Napoli,ale czas bylo wreszcie wrocic do ojczyzny. Mam nieco ponad 30 lat,kocham muzyke,w szczegolnosci wloska,ale nie tylko,owoce morza i zycie.Pozdrawiam wszystkich,mam nadzieje ze spedze tu milo czas.
vipera

Postprzez Luiza33 » Cz cze 12, 2014 18:20

Cześć.Mam na imie Luiza,to forum polecil mi enceladus,z ktorym znamy się z forum astronomicznego.Prócz spoglądania w gwiazdy kocham zwierzęta,książki,muzykę z gitarą w tle,moją córeczkę Lenkę i męża,który na najbliższy miesiąc zamierza zdradzić mnie dla piłki. Witam wszystkich serdecznie.
Luiza33

Postprzez Łukasz » Pn cze 16, 2014 14:50

Witam Was , zostałem tu zaproszony czy zostanę zaakceptowany to raczej zależy ode mnie,postaram się wiele nie mówić i nie wtrącać się ,a i jeszcze jedno mój nick mówi jak mam na imię
Pozdrawiam
Łukasz

Re: Jestem Nowa/Nowy na forum Paradise

Postprzez Inez16 » Cz lip 17, 2014 12:00

Hejka! Zostałam zaproszona na to forum przez koleżanke z ktora udzielamy się na forum miłosników sag norweskich. Mam na imie Dorota,kocham czytać, słuchać muzyki i opiekować się moim niesfornym kotem. W miare możliwości będę chciała zintegrować się ze starszymi forumowiczami. Pozdrawiam serdecznie.
Inez16

Postprzez marylka55 » Wt wrz 23, 2014 09:31

Witam wszystkich :) Jestem Marylka i znalazłam Was przypadkiem. Spodobało mi się więc postanowiłam zostać ;)
marylka55

Postprzez MJeanne » Wt paź 21, 2014 18:38

Witam wszystkich-forum zostało mi polecone przez znajomego z innego forum i znalazłam tu działy które poza moją pasją muzyką interesują mnie w takim samym stopniu, a mam na myśli tematy popularnonaukowe których tu sporo.
Więc czasem tu zaglądnę :)
MJeanne

Postprzez Innocentius » Pt paź 31, 2014 08:21

Witam wszystkich serdecznie :)
Najbardziej ciekawi mnie wszystko co jest związane z kosmosem. Ale lubię udzielać się w rozmowach , na każdy temat zawsze mam coś do powiedzenia.

Dziękuje Jolly za zaproszenie tutaj :) :twisted:
Innocentius

Postprzez » Pt paź 31, 2014 08:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jestem tu pierwszy raz