Jestem Nowa/Nowy na forum Paradise...

W tym wątku można sie z nami przywitać..

Re: Jestem Nowa/Nowy na forum Paradise...

Postprzez JarekMT » Pn mar 17, 2014 12:34

Hej! :)
Część osób będzie mnie z pewnością znało. Uwielbiam muzykę lat 70 i 80. Poza tym moim hobby jest sport, bardzo interesuję się skokami narciarskimi. Pochodzę z Łodzi. Mam na imię Jarek. To tyle o mnie.
JarekMT

Postprzez » Pn mar 17, 2014 12:34

Postprzez Carriza » Pt mar 21, 2014 18:51

Witajcie :D Mam na imię Iza, jestem z Warszawy , uwielbiam muzykę rockową i nie tylko. 8-) Pozdrawiam
Carriza
Dociekliwy
Dociekliwy

Postprzez Dragon » Pn mar 24, 2014 19:25

Jestem Romek,uwielbiam rocka i klasyczną muzykę HM.Poza tym lubię ciekawostki ze świata nauki i techniki,
Dragon

Postprzez cichutkiszept » Śr mar 26, 2014 06:21

Witam wszystkich
jestem Ania
zainteresowania - ciągle coś nowego :)
cichutkiszept

Postprzez Little Lady » Cz mar 27, 2014 08:32

Cześć. Jestem Lidka,pochodzę z Bydgoszczy. Kocham Closterkeller i hard rockową muzykę,w szczególności Europe,Bon Jovi i Michaela Schenkera.
Little Lady

Postprzez JuliaMa » Pt mar 28, 2014 09:53

Cześć jestem Julia i dziś do Was przybyłam:)
JuliaMa

Postprzez Benita28 » Pn mar 31, 2014 21:26

Hej.Jestem Magda,kocham muzykę-każdą z wyjątkiem jazzu i metalu.Poza tym interesują mnie zwierzaki,plotki i babskie sprawy :D
Benita28

Postprzez Karioka » Pt kwi 04, 2014 08:01

Witam,jestem Karolina,mieszkam w najpiękniejszym regionie Polski,kocham przyrodę,muzykę(szczególnie przytulańce rockowe) i serial od którego wzięłam swój nick. Zresztą wszystkie seriale młodzieżowe z lat 70 i 80 znam niemal na pamięć.
Karioka

Postprzez Freddy Krueger » Cz kwi 10, 2014 08:12

Na to forum zostałem zaproszony już dawno temu przez jednego z piszących tu forumowiczów,trochę poobserwowałem i postanowiłem się zarejestrować. Mam na imię Grzesiek,jestem z zachodniego pomorza,interesuje mnie sport,muzyka (różna),ciekawostki ze świata nauki i film,szczególnie horrory,co tłumaczy mój nick :D Mam nadzieję że w miarę wolnego czasu będę mógł tu często bywać. pozdrawiam.
Freddy Krueger

Postprzez Callisto » N kwi 20, 2014 05:48

Witajcie. Na to forum zaprosił mnie mój przyjaciel Jarek - Enceladus. Podobnie jak on jestem fascynatem kosmosu,kocham również książki,filmy popularnonaukowe,przyrodę i muzykę,tę troszkę starszą (Queen,Slade,Czerwone Gitary,Sweet,Genesis).
Mam nadzieję że to będzie moje drugi ulubione forum. Pozdrawiam Krzysztof.
Callisto

Postprzez » N kwi 20, 2014 05:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jestem tu pierwszy raz