Jestem Nowa/Nowy na forum Paradise...

W tym wątku można sie z nami przywitać..

Re: Jestem Nowa/Nowy na forum Paradise...

Postprzez Gollum » N kwi 20, 2014 16:37

Jestem Bartek,mieszkam w Piastowie,pod Warszawą. Kocham jak sam avatar mówi :D Tolkiena i przeniesione na ekran jego powieści. Lubię też muzykę, książki fantasy i jeszcze parę rzeczy.Do zarejestrowania zachęcił mnie kolega Pencroff i mam nadzieję że była to trafna decyzja z zarejestrowaniem się na tym forum.
Gollum

Postprzez » N kwi 20, 2014 16:37

Postprzez Sagittarius » Wt kwi 22, 2014 10:40

Jestem Krzysiek.Na to forum trafiłem przypadkiem,ale poczytałem i podoba mi się. Lubię muzykę,szczególnie italo i euro disco,ale nie tylko,interesuję się też religią,nauką i czasami PRL-U.
Sagittarius

Postprzez Carrie » So kwi 26, 2014 09:39

Jestem Agniecha,to forum poleciła mi koleżanka,mieszkam w Sierpcu i w mojej głowie ciągle gra muzyka.Witam wszystkich serdecznie :)
Carrie

Postprzez Dżoanna77 » Wt kwi 29, 2014 13:34

Witam serdecznie. Wasze forum,a właściwie ścieżkę do niego znalazłam na Facebooku,a ponieważ to co mogłam zobaczyć jako gość zainteresowało mnie postanowiłam dołączyć do społeczności forumowej. Mam na imię Joanna,pochodzę z Lublina,ale w tej chwili mieszkam w St Woli,kocham taniec,muzykę,szczególnie tą z lat mojej młodości,historię-bywam też na forum o tej tematyce,ale moim największym "konikiem" jest Japonia...kultura,ludzie,wszystko co związane jest z tym krajem. W przyszłym roku przyrzekłam sobie że odwiedzę ten piękny kraj,mam nadzieję że się uda :) To chyba tyle,aha lubię też piłkę nożną,co chyba trochę zdziwi panów :) Mam nadzieję że mimo ciepłych dni znajdę czas by choć chwilkę móc być z wami.
Dżoanna77

Postprzez Dyziek » Wt kwi 29, 2014 16:40

A mnie poleciła to forum Minerwa i jestem. Nie lubię o sobie pisać,więc niech moje posty mnie lepiej przedstawią :D
Dyziek

Postprzez Jessie » Cz maja 01, 2014 14:25

Jestem Aga,mieszkam w uroczej miejscowości nad jeziorem Nidzkim,niedaleko Pisza,mam 29 lat i dwie cudowne córeczki. Na to forum zaprosiła mnie moja przyjaciółka,za pomocą naszej klasy,reklamując was bardzo,więc mam nadzieję że się nie zawiodę :D Mój nick to tytuł mojej ukochanej piosenki która śpiewa Joshua Kadison,zresztą muzyka to jedna z moich największych,obok dogadzania moim bliskim specjałami z mojej kuchni pasja. Poza tym interesuje mnie świat,zwierzęta i wiele innych mniej lub bardziej ciekawych rzeczy. Prócz męża i dzieci moja największą miłością jest Lionel Richie,kocham jego boski głos.
Jessie

Postprzez tiffany » Śr maja 07, 2014 18:32

Hejka! Jestem Gośka !

Na forum zaglądam już od jakiegoś czasu, w końcu postanowiłam się zalogować :)
Cóż mogę rzec o sobie?

Oprócz tego, że kocham muzykę :)
Jestem ogromnym molem książkowym, pochłaniam książki na kilogramy, co gorsza, trzymam te kilogramy u siebie, bo kupowanie książek daje mi więcej przyjemności niż jakiekolwiek inne zakupy :)
Ponadto, jestem zagorzałą fanką serii "Star Wars".
Jakiś czas temu skończyłam, studia, teraz zajmuję się dzieckiem. :D Ponadto, co nieco szyję.

Pozdrawiam wszystkich
tiffany

Postprzez Kuba1983 » Pn maja 12, 2014 16:39

Witam, nazywam się Torch i jestem nowy na forum :D
Kuba1983

Postprzez Teo » Wt maja 13, 2014 11:46

Wiekszość was znam z forum 80's.pl,kocham muzykę,szczególnie klasykę polską i zagraniczną,podróźe,fantastykę i wszystko co ciekawe.
Teo

Postprzez Harpia » Śr maja 14, 2014 21:07

Cześć,jestem Marzena :) Mieszkam w Kazimierzu, kocham muzykę,film i jogę. Trochę się wam przyglądałam i postanowiłam się zarejestrować. Moim idolem idoli jest Jacko czyli M.Jackson,a jak wyglądam możecie zobaczyć na załączonym obrazku :wink:. Pozdrawiam wszystkich.
Harpia

Postprzez » Śr maja 14, 2014 21:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jestem tu pierwszy raz