ABBA

Dekada disco...czas Boney M., Abby i wielu innych gigantów muzyki,którzy wtedy rozpoczynali...

Re: ABBA

Postprzez LadyCora » Pn wrz 08, 2014 15:09

Super, że w końcu ktoś wyda ten koncert w całości, bo to co jest na youtube pozostawia wiele do życzenia... :P
LadyCora
Odkrywca
Odkrywca

Postprzez » Pn wrz 08, 2014 15:09

Postprzez Mamma Mia » Wt wrz 09, 2014 12:00

Ja już nie mogę się doczekać, bo jest to jeden z największych koncertów ABBY, choćby dla I’m Still Alive warto go mieć.
Mamma Mia

Postprzez Peters1984 » N paź 26, 2014 17:55

Kiedyś nie bardzo lubiłem, dopiero z czasem się zacząłem przekonywać. Jak wam się podoba zespól z takim wokalem? http://www.youtube.com/watch?v=UZnwHeSnOJc dla mnie bomba. Benny to był przegość. Mój ulubiony członek zespołu. Będę miał w najbliższym czasie 3 ostatnie krążki (ostatni mam od dawna), Ten ostatni jest moim ulubionym, choć to taka smutna płyta. Kto wie jak by się kariera potoczyła, gdyby nie rozpad, zespół się dobrze zapowiadał w tej dekadzie.
Peters1984

Postprzez Michał » N paź 26, 2014 21:19

Niezły ten koncert - szkoda tylko że to nie było Wembley w pełnym tego słowa znaczeniu, a nagrania pochodzą z..hali. Co do samego wykonania: kilka utworów naprawdę fajnie brzmi w wersjach niemal...unplugged :)
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez » N paź 26, 2014 21:19

Poprzednia strona

Powrót do Lata 70-te... Era disco i spodni "dzwonów"