Czy dopalacze uzależniają?

Wszystko co dotyczy dbania o zdrowie,zdrowego jedzenia oraz dbania o urodę i kondycję...

Czy dopalacze uzależniają?

Postprzez panteon » Wt gru 06, 2016 08:50

Cześć wszystkim! Chciałbym się dowiedzieć czy dopalacze naprawdę uzalezniają czy jest to tylko medialna nagonka? Nie bede sie wyglupiał – próbowałem i nie czułem się ani źle, ani na jakimś wielkim haju, w moim przekonaniu te wyroby są mniej szkodliwe niż alkohol. Jeśli ktoś dotarł do badań, albo ma jakieś rzetelne info to bede wdzieczny za podzielenie sie.
panteon
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez » Wt gru 06, 2016 08:50

Re: Czy dopalacze uzależniają?

Postprzez sakura » Wt gru 06, 2016 09:47

Z dopalaczami jest taki problem że jak tylko okaze sie ze jakis skladnik jest trujacy i uzależniający – a bylo juz tych badan troche wystarczy poszukac w necie, to za chwile wymyslaja inny – jeszcze gorszy którego prawo nie przewidziało i tak to się toczy. Twoje wrazenia z „próbowania” jak to nazwałeś są zupelnie niemiarodajne, fakty są takie że coraz wiecej młodych ludzi popada w niewyobrażalne problemy przez takie swinstwa.
sakura
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez wojtas » Wt gru 06, 2016 13:57

To niestety prawda. Jest wielki problem z wycofaniem tego z tynku a dzieciaki głupieja na tym punkcie. W klasie mojej córy był taki cwaniaczek który nawet na lekcjach sie popisywał i brał dopalacze no i się skończyło w zamkniętym ośrodku leczenia uzaleznień.
wojtas

Postprzez paszczak » Śr gru 07, 2016 08:13

Dziś już białe nie jest białe a czarne – czarne. Na wszystko musisz pokazywac dowody, dokumenty, wykresy. Kiedyś się wiedziało co jest złe i człowiek tego unikał. W pobliżu mojej miejscowości jest taki ośrodek i nazywa się Oaza. Polecam się przejechać i porozmawiać z chorymi albo lekarzami, wtedy od razu się przekonasz ile cierpienia powodują złe decyzje.
paszczak
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez panteon » Śr gru 07, 2016 11:13

Nie jestem aż takim ignorantem za jakiego mnie bierzesz. Po prostu byłem ciekaw i spórbowałem – nie musze sie nikomu z tego tlumaczyc, tym bardziej na forum. Miałem nadzieje ze ktos mi pomoze i wskaze wyniki badań, albo przynajmniej jakis rzeczowy artykuł na ten temat...
panteon
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez paszczak » Cz gru 08, 2016 07:55

Znalazłem dla Ciebie - http://www.terapie-uzaleznien.com.pl/terapia-mlodziezy . Mam nadzieje że to ci pomoże, a jeśli bedziesz mial jeszcze bardziej szczegółowe pytania to mozesz zadzwonić do lekarzy i uzyskać info z pierwszej ręki. Ja wcale Ciebie nie oceniam, mówię ogólnie jakie jest teraz nastawienie do używek i nie powiesz mi że nie mam racji.
paszczak
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez panteon » Pt gru 09, 2016 07:40

Oczywiscie masz – widze to po swoich rówieśnikach, ale mimo wszystko w świecie gdzie Unia zabrania wedzenia kielbas bo niby jest to szkodliwe to komu mam ufać jak nie rzetelnym badaniom i dokumentom?
panteon
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez paszczak » Pt gru 09, 2016 11:43

To Twój wybór, jeśli jesteś niedowiarkiem to popatrz na efekty zażywania dopalaczy u młodych osób i tyle w temacie.
paszczak
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez » Pt gru 09, 2016 11:43

Powrót do Zdrowie i uroda