wybielające pasty do zębów

Wszystko co dotyczy dbania o zdrowie,zdrowego jedzenia oraz dbania o urodę i kondycję...

wybielające pasty do zębów

Postprzez marylka55 » Wt wrz 23, 2014 09:39

Hej zwracam się z pytankiem czy macie jakieś dobre specyfiki na wybielenie zębów? Szczerze mówiąc jest ich tyle ze trudno znaleźć coś dobrego--jeśli macie jakieś sprawdzone pasty, czy tez inne sposoby dajcie znać :) Chętnie poczytam wasze opinie. Nie wiem czy słyszeliście o paście email diament? Podobno jest bardzo dobra ale z dostępnością ciężko (jedynie atosmm.com.pl lub allegro) a ja wolałabym wybrać produkt, który jest dostępny w zwykłych drogeriach... Jakieś propozycje?
marylka55

Postprzez » Wt wrz 23, 2014 09:39

Re:

Postprzez Jovita » Wt wrz 23, 2014 09:50

Ja od jakiegoś czaru używam pasty "Biała Perła". Trochę droga bo prawie 20zł ale świetnie się sprawdza, szczególnie jeśli się pije dużo kawy i pali. Polecam bo jest wydajna i warta swej ceny :)
Jovita

Re: wybielające pasty do zębów

Postprzez bluepearl » Wt wrz 23, 2014 10:30

Myję zęby pastą Blend a Med 3D white lux i bardzo sobie chwale.
bluepearl

Postprzez Mycha » Wt wrz 23, 2014 21:30

Kiedyś dostałam od koleżanki pastę Supersmile. Genialna. Jak się skończyła chciałam sobie kupić nową, poszłam do sklepu i...niestety musiałam się zdecydować na tańszą pastę wybielającą, bo tubka Supersmile kosztuje 80 złotych :shock: Ale to była najlepsza jakiej kiedykolwiek używałam.
Mycha

Postprzez Włóczykij » Cz wrz 25, 2014 06:47

Do wybielania używam pasków wybielających Dentway White Stripes. Używałam pasty która miała "zabijać" bielą ,ale nie bardzo to było prawdą, a pasek robi z zębami cuda, chociaż jest to trochę drogi zakup. :roll:
Włóczykij

Postprzez marylka55 » Śr paź 08, 2014 09:54

Słyszałam o tych paseczkach wybielających wiele dobrego :) Czy można stosować jedno z drugim (pasta i paski) czy raczej osobno? Nie chciałabym doprowadzić do podrażnienia dziąseł...
marylka55

Postprzez Włóczykij » Cz paź 09, 2014 08:55

Ja stosuję naprzemiennie pastę i paski i wszystko jest w porządku.
Włóczykij

Postprzez lucciola » Pt paź 17, 2014 08:48

Pasty tzw "wybielające" nie wybielaja zębów tylko dzięki zawartości większej ilości granulek ściernych, ścierają osad lub nalot nazębny.
lucciola

Postprzez panteon » Cz maja 25, 2017 12:33

jeśli chodzi o wybielanie zębów to u mnie świetnie sprawdza się u mnie pasta wybielające biała perła - https://www.aptekagemini.pl/biala-perla ... -75ml.html, bardzo dobrze się sprawdza przy usuwaniu przebarwień od kawy czy papierosów.
panteon
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez » Cz maja 25, 2017 12:33

Powrót do Zdrowie i uroda