Zespół abstynencyjny – jak sobie z nim poradzić?

Wszystko co dotyczy dbania o zdrowie,zdrowego jedzenia oraz dbania o urodę i kondycję...

Zespół abstynencyjny – jak sobie z nim poradzić?

Postprzez panteon » Cz sie 25, 2016 08:31

Witam. Od kilku lat mam problem z alkoholem. Staram się z tym walczyć, ale z roku na rok jest mi coraz trudniej bo pojawia się silniejsza chęć powrotu do picia. Czytałem że nazywa się to zespołem abstynencyjnym ale sposobów na poradzenie sobie niestety brak. Naprawdę chcę wyzdrowieć i powrocic do normalnego zycia ale nie wiem już co mam zrobic. Prosze o pomoc.
panteon
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez » Cz sie 25, 2016 08:31

Re: Zespół abstynencyjny – jak sobie z nim poradzić?

Postprzez paszczak » Cz sie 25, 2016 11:32

A co to za problem? Po prostu nie pij i tyle. Nigdy nie zrozumiem tych problemów bo jeśli ktoś na poważnie chce rzucić nałóg to chocby nie wiem co sie dzialo to sobie poradzi.
paszczak
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez dark » Pt sie 26, 2016 08:20

Nie wiem kolego czy kiedykolwiek byles uzalezniony do czegos innego niz guma do rzucia bo piszesz takie bzdury ze aż się bebechy przewracaja. Wracając do tematu – walka z zespołem abstynencyjnym jest bardzo trudna i przypomina syzyfową pracę. Nieważne jak masz silną wolę i się starasz to i tak kończysz z butelką. Jedynym sposobem jest profesjonalnie przeprowadzony detoks. Przeszedłem profesjonalne leczenie w tej klinice - http://alkoholterapia.pl/ gdzie stosuje się jedną z lepszych terapii detoksykacyjnych w kraju. Od 5 lat pozostaje trzeźwy.
dark
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez wojtas » Pt sie 26, 2016 09:56

Znam ten ośrodek z moich rodzinnych perypetii i muszę powiedzieć że warto. Osoba która została wysłana na leczenie do Agnusa wróciła zdrowa i jest lepszym człowiekiem, bardziej opanowanym, konsekwentnym i wolnym od alkoholu. Szczerze to nie znam nikogo komu udałoby się wyleczyć bez wsparcia profesjonalistów, zarówno dla umysłu jak i ciała to zbyt duże wyzwanie.
wojtas

Postprzez pretty maid » Pt sie 26, 2016 10:07

Czytając powyższe reklamowe rozmówki (klonów :mrgreen: ) można mieć niezły ubaw. :lol:
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez dark » Pn sie 29, 2016 11:08

Od razu zakładasz ze klonów, człowiek ma problem to trzeba mu pomóc ...

@wojtas: Dokładnie, dlatego zastosowanie odpowiednich środków połączonych ze skuteczną terapią to jedyna możliwość wyjścia na prostą. Zawsze będę zwolennikiem odosobnionych, niedużych prywatnych ośrodków bo z doświadczeń poznanych przeze mnie ludzi wynika że w takich miejscach leczenie przebiega szybko i niemal zawsze się udaje.
dark
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez panteon » Pn sie 29, 2016 12:39

Przyznam szczerze że trochę obawiam się iśc do osrodka ale chyba nie mam wyjścia i będe musiał przynajmniej spróbować bo czuję że jest ze mną coraz gorzej i wszystko zaczyna wymykać mi się z rąk...
panteon
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez pretty maid » Pn sie 29, 2016 13:40

To doradzaj-cie sobie tak dalej ... :lol:
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez dark » Wt sie 30, 2016 09:29

najwazniejsze ze to zauwazasz i chcesz to zmienic. Niewiele osób jest tak świadomych tego co się wokół nich dzieje podczas choroby wiec trzymam za ciebie kciuki ze dasz rade.
dark
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez panteon » Wt sie 30, 2016 09:51

Dzieki za ciepłe słowa, pozdrawiam.
panteon
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez » Wt sie 30, 2016 09:51

Następna strona

Powrót do Zdrowie i uroda