E-papierosy

Wszystko co dotyczy dbania o zdrowie,zdrowego jedzenia oraz dbania o urodę i kondycję...

E-papierosy

Postprzez Bonsai » N sty 12, 2014 16:56

E–papierosy na całym świecie cieszą się coraz większą popularnością. Coraz więcej osób wybiera urządzenie elektroniczne zamiast tradycyjnego papierosa. Argumenty są różne: bo chcę rzucić palenie,bo taniej, bo zdrowiej... i tu pojawia się problem.
Nie ma dokładnych badań czy zdrowsze.
Wiadome tylko,ze e-palenie to palenie parą wodną z uniknięciem substancji smolistych rakotwórczych,które mamy przy paleniu analogów.

Sama ponownie wróciłam do E-palenia.Nie chodzi juz o to ,ze taniej ale widze plusy tego palenia.
Nie mam zadyszki,nie mam świszczącego oddechu.
Wolę takie palenie bo nie wdycham substancji smolistych które sa najbardziej rakotwórcze.

A kto z was także przerzucił sie na E-papieroska?
Jakiego? jakie liquidy wam smakuja? Jaka moc liquidów?
Bonsai

Postprzez » N sty 12, 2014 16:56

Re: E-papierosy

Postprzez Athena » N sty 12, 2014 19:17

Ja z Nemesisem przed samymi swietami przezucilismy sie na e-papierosy.Jako ze na swieta wydalismy 30zl (tesciowa dala nam wszystko co potrzeba) to postanowilismy z nadmiaru tej gotowki zafundowac sobie zdrowsze palenie.Od razu po trzech dniach zauwazylam poprawe w oddechu,zniknal kaszel palacza,nie wspomne o moich czystych firankach ktore wisza od swiat a wygladaja jak wczoraj zawieszone,nie smierdzi od nas fajkami.Zaczelismy od liquidu 0 mg ,ale z plastrami niquitinu potem kupilismy liquid 16 juz bez plastrow ,dzis po 3 tygodniowym niepaleniu analogow przymierzamy sie do 6 mg ...
Obrazek
Athena
Moderator
Moderator

Postprzez Bonsai » N sty 12, 2014 19:29

Ja zakupiłam w necie od firmy e-dym zestaw fajeczka Visione spinner z mozliowscią regulacji dymka.
Liquidy typu; virginia,camel,555 ale 11 mg-czasami 14 mg.
Tez nie mam swistu w gardle,firanki pachną,kaski wiecej.
Moze tez nie jest zdrowy ale napewno zdrowszy od analoga. :)
Nie mam kardridza tylko taki clearomizer gdzie wlewam płyn. ten co mam jesr górnogrzałkowy i nic nie wycieka ani nie siorbie jak na razie.i moge w nim wymieniac grzałeczki raz na miesiac za 9 zł :).
Ja palilam 1,5 paczki dziennie czyli miesiecznie z 40 paczek jak nie wiecej i szło mi jakies 450-500 zł.
masakra. Teraz jakis liquid,czy clearomizer i wydam max 50 zł .
ile teraz zostaje na ciuszki i przyjemnosci :)

Obrazek
Bonsai

Postprzez Bonsai » So sty 18, 2014 19:45

Ati jak Ci idzie z E?
No ja dzisiaj podpaliłam analogiem jak byłam u ojca -cudzes. Ale w domu tylko e-pecik :):)
jakos daje rade :mrgreen:
Bonsai

Postprzez Athena » So sty 18, 2014 21:00

U mnie spoko w zupelnosci mi wystarcza E-papieros choc kolezanka straszyla mnie ze bedzie mi brakowac substancji smilistych nie prawda jest super.Niedlugo bedzie miesiac jak zucilam analogi i nie tesknie wcale wiecej nawet bym juz cudzesa nie zapalila :D Nawet przy kawce daje sobie swietnie rade jestem z siebie dumna :mrgreen:
Obrazek
Athena
Moderator
Moderator

Postprzez Włóczykij » Pt lut 21, 2014 10:37

Pale e-papierosa od roku i zdecydowanie lepiej się teraz czuje.Wcześniej paliłam 1,5 paczki papierosów dziennie.Prócz straty pieniędzy żółte zęby i cera to był namacalny skutek poddawania się temu nałogowi. Teraz pale e papierosa,reguluje sobie zawartość nikotyny (spadłam już na 6%) i czuję się o niebo lepiej. Moja siostra także odczuwa komfort psychiczny,bo nie musi biernie palić. :)
Włóczykij

Postprzez Anna » N lut 23, 2014 14:57

Najlepiej w ogóle nie zaczynać palenia wtedy nie trzeba rzucać nałogu :) bycie biernym palaczem podobno jest gorsze niż normalne palenie a już najgorzej,jak rodzice przy dziecku palą :shock: ja nie palę żadnych papierosów chociaż raz próbowałam by zobaczyć jak to jest :lol: jestem wrogiem palenia i czynnego i biernego...moja szefowa pali e-papierosa :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Villhaxa » Cz mar 13, 2014 22:05

Ja kupiłam Cigito w e-dymek.pl, na razie mam go od 3 miesięcy, pierwsze maszki były faktycznie dziwne, ale się przyzwyczajam i zauważyłam, że ubrania mi nie śmierdzą dymem, jak w przypadku zwykłych fajek. Poza tym super, bo mogę palić wszędzie, bo e-papieros nie jest objęty ustawą antytytoniową smile Ze swojej strony polecam.
Villhaxa

Postprzez Bonsai » Śr kwi 16, 2014 19:21

A ja popalam raz E raz analog bo miałam zły płyn :(.
Teraz kupuje liquid DESER SHIP z Hangsena i jest the best.To jest odpowiednik camela
Z tej firmy miałam usa mix-marlboro , davidofa i czarna porzeczka i były bleeeeeeee duszące.

Napiszcie jakie macie liquidy ulubione.
Bonsai

Postprzez Włóczykij » Pt cze 06, 2014 20:51

Ja lubię wszystkie owocowe,próbowałam z liquidami tytoniowymi,ale smak fatalny. Ulubiony to jabłuszka,wiśnia i pomarańcza. I musze się pochwalić ze od tygodnia zeszłam juz na 0% nikotyny i jest wspaniale. Niedługo nawet e-papieros nie będzie mi potrzebny. Najgorsze że w naszym mieście zakazano palenia e-papierosów w komunikacji miejskiej a ponieważ duzo nia jeżdżę jest kłopot.
Włóczykij

Postprzez » Pt cze 06, 2014 20:51

Następna strona

Powrót do Zdrowie i uroda