Pielęgnacja cery

Wszystko co dotyczy dbania o zdrowie,zdrowego jedzenia oraz dbania o urodę i kondycję...

Re: Pielęgnacja cery

Postprzez motyl13 » Śr paź 08, 2014 14:43

W zeszłym miesiącu trafiłam do Natury i wypatrzyłam płyn micelarny Elfa, Green Pharmacy, Płyn micelarny 3w1 `Owies`.
500 ml za jedyne 8 zł, więc sie skusiłam. Przemywa super, zostawia co prawda lekką warstewkę na twarzy, ale ja zaraz i tak smaruję mordkę kremem natłuszczającym. Ale jestem mega zadowolona z jego wydajności i działania. O wiele lepszy niż Biedronkowy :wink:
Zatem zmieniam obiekt westchnień i kupuję odtąd Green Pharmacy :)
motyl13
Zaangażowany
Zaangażowany

Postprzez » Śr paź 08, 2014 14:43

Postprzez Minerwa » Śr paź 08, 2014 21:07

motyl13 napisał(a):W zeszłym miesiącu trafiłam do Natury i wypatrzyłam płyn micelarny Elfa, Green Pharmacy, Płyn micelarny 3w1 `Owies`.
500 ml za jedyne 8 zł, więc sie skusiłam. Przemywa super, zostawia co prawda lekką warstewkę na twarzy, ale ja zaraz i tak smaruję mordkę kremem natłuszczającym. Ale jestem mega zadowolona z jego wydajności i działania.

Używam od dawna tego płynu i również potwierdzam że jest świetny. Nie trzeba wydawać kilku dych w Rosmanie by zdobyc coś fajnego do pielęgnacji twarzy. "Owies" poleciła mi koleżanka i od tej pory kupuję tylko to.
Minerwa

Postprzez lucciola » Pt paź 17, 2014 08:50

Eva-Cosmetics-Polska. Ich Kremy naprawdę są skuteczne i jedyne w swoim połączeniu kolagenu, ziołowego botoxu oraz drzewa młodości jak i mocznika. Ładnie pachną szybko się wchłaniają, a na efekty nie trzeb długo czekać w porównaniu do innych, które się reklamują non-stop. Buzia jest promienna, napięta, znikają niedoskonałości z którymi od dawna walczyłam. Poza tym ładnie pachnie, szybko się wchłania oraz ma wygodną pompkę do aplikowania.
lucciola

Postprzez Vibeke » Wt lis 18, 2014 09:41

Po lecie na skórze mogą pojawić się różnego rodzaju przebarwienia. Dzieje się tak dlatego, że promienie słoneczne, operując w głębszych warstwach naskórka, wywołują miejscowe, nadmierne wytwarzanie i gromadzenie naturalnego barwnika - melaniny. Powstające plamki pigmentacyjne lubią umiejscawiać się na skórze twarzy, dekoltu i dłoni.Na rynku pojawia się coraz więcej kosmetyków dedykowanych temu problemowi skóry. Najszerszą gamę tego typu produktów posiadają w swoim portfolio marki farmaceutyczne. Bez problemu dostaniecie kremy, toniki, serum, toniki i żele wybielające przebarwienia. Dostępne są także kremy do stosowania punktowego, które wybielą np. większe plamki i piegi. Warto także sięgnąć po kremy prewencyjne, które zapobiegają powstawaniu przebarwień.

1. SOS rozgrzewająca maseczka na przebarwienia 5w1, Eveline Cosmetics, cena: 2,99 zł;
2. Depigmentacyjne serum na przebarwienia, Pharmaceris, cena: 42, 90 zł;
3. Wybielające żel myjący, peeling, maska 3w1, Lirene, cena: 16,99 zł; 4. Krem punktowy wybielający przebarwienia, Flos-Lek, cena: 25, 30 zł;
5. Aktywne serum korygujące anti-age, które redukuje przebarwienia, Bielenda, cena: 29 zł; 6. Rewitalizujący tonik złuszczający, Skinetic, cena: 24,99 zł;
7. Profesjonalny olejek do pielęgnacji skóry, który redukuje przebarwienia, Eveline Cosmetics, cena: 25,99 zł,
Vibeke

Postprzez » Wt lis 18, 2014 09:41

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie i uroda