Wycieczki

Wasze zainteresowania i pasje którymi chcielibyście się podzielić.

Wycieczki

Postprzez kobieta0592 » Wt lut 28, 2017 17:31

Hej dlaczego rozpoczynam ten wątek, ponieważ za chwilę cieplejsze dni i wyjazdy na majówkę, na wakacje itp. Ja uwielbiam podróżować, mam zamiar za życia zwiedzić wiele, w ramach moich możliwości :) ostatnio nic innego nie robię jak wyszukuję wiele fajnych miejsc :) i czytam co zabiera się na wakacje ze sobą by nie być zaskoczoną :) chcę żeby każdy z Was pochwalił się gdzie już był i jakie miejsce poleca czy to w Polsce czy poza granicami naszego kraju :) a jeżeli ktoś jeszcze nigdzie nie wyjechał to niech pochwali się tym co ma w planach i o czym marzy :)
I jeszcze jedno pytanie hehe do Was :) czy ktoś z Was korzystał już z "monopod selfie" takiej rączki jak ja to nazywam do robienia zdjęć?? Bo zamierzam udać się w maju do Chorwacji, kupiłam naprawdę dobry telefon i nie chciałabym już nosić ze sobą ciężkiego dużego aparatu a tylko robić zdjęcia telefonem :) tutaj znalazłam tą rączkę do telefonu https://www.toys4boys.pl/361-akcesoria-do-smartfonow i bardzo mi się spodobała :) a Wy co sadzicie?
kobieta0592
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez » Wt lut 28, 2017 17:31

Re: Wycieczki

Postprzez panteon » Wt mar 07, 2017 07:33

Jak dla mnie pstrykanie sobie fotek takimi selfie stickami jest już niemodne i delikatnie mówiąc obciachowe. A wiem co mówię, bo sam jestem pasjonatem podróży i w nie jednym miejscu byłem. Zawsze z wyprzedzeniem planuje wyjazdy urlopowe, wypożyczam wtedy auto z Gliwickiej wypożyczalni Osek Rent a Car (służbowego nie będę zabierał na urlop) i wybywam na odpoczynek. Ostatnio byłem w Chorwacji i w Czechach - w tym roku przymierzam się do wycieczki do Hiszpanii :)
panteon
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez Marya » Cz lip 20, 2017 08:46

Ja miałam różne ciekawe plany na wakacje, miałam jechać do Portugalii albo do Grecji. Wyszło trochę inaczej i zostaliśmy w domu. Ale nie żałuję, czasem tak musi być. Póki co mamy remont i musimy się na nim skupić. Na szczęście mamy fachowców z Antares FM, dzięki którym jest szansa, że wyrobimy się z remontem w to lato :)
Marya
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez panteon » Pt wrz 15, 2017 11:00

W tym roku nie obyło się wprawdzie bez pożyczki, ale Latwykredyt przyszedł z pomocą ;)
panteon
Aklimatyzuje się
Aklimatyzuje się

Postprzez » Pt wrz 15, 2017 11:00

Powrót do Hobby