Porady komputerowe

Wasze zainteresowania i pasje którymi chcielibyście się podzielić.

Porady komputerowe

Postprzez Michał » Śr paź 22, 2014 09:03

Może temat się przyjmie :) Niech to będzie miejsce dyskusji i udzielania porad na temat komputerów czy laptopów. Jeżeli ktoś będzie miał problem z ww. sprzętami, to może wspólnymi siłami uda się komuś pomóc :wink:
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez » Śr paź 22, 2014 09:03

Re: Porady komputerowe

Postprzez jollyroger72 » Wt paź 28, 2014 09:22

Z innego wątku:
Michał napisał(a):Aha! byłbym zapomniał: strona http://www.nk-demotywatory.pl/ roznosi "zarazki" :(
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez Pitagoras43 » Wt paź 28, 2014 10:31

Potrzebuję dobrego, sprawdzonego programu do odzyskiwania danych. Możecie coś polecić?
Pitagoras43

Postprzez Michał » Wt paź 28, 2014 21:02

Pitagoras43 - spróbuj może Redo Backup and Recovery - pobierz - jedyny minus to to, że trzeba wypalić na płytkę i z niej działać. Ale mi udało się swego czasu odzyskać trochę ważnych danych.
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez Pitagoras43 » Cz lis 06, 2014 12:21

Dzięki. Skorzystałem z tego programu i jest bardzo dobry jak na moje potrzeby. :)
Pitagoras43

Postprzez ALF » So maja 02, 2015 18:59

Od pewnego czasu mam problem z wyskakującymi niechcianymi stronami po kliknięciu środkowego przycisku myszy. Zawija mi się także strona po prawej stronie ekranu. Dziele kompa z bratem i pewnie naściągał jakiegoś gówna i nie mogę sobie żadnymi swoimi spybotami i adwarami dać rady. Mam Operę, i robi mi się to pierwszy raz. Aha jeszcze jak kopiuję pojawia mi się tzw by follow rules z ikonami gogla, wikipedi i innych aplikacji. Nie chcę tego, czy możecie polecić jakiś skuteczny program by to polikwidować.?
ALF

Postprzez Michał » So maja 02, 2015 19:43

ALF - próbowałeś skanować programem link do programu pobierz najnowszą wersję i przeskanuj, potem restart i powinno pomóc :) Jeżeli nie pomoże to daj znać, będziemy szukać inaczej :)
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez ALF » So maja 02, 2015 19:48

Michał sprawa była banalna :lol: Mój mądry braciszek włączył w ustawieniach rozszerzenie Follow Rules. Wyłączyłem je i jest po staremu. No bo najbardziej zastanawiające było że żadne skanery nie wyłapywały syfu. Ale dziękuję za odpowiedź. Każda rada dla mało znającego się na komputerach laika jest cenna
ALF

Postprzez Michał » So maja 02, 2015 20:21

Cieszę się, że udało się bez problemu usunąć usterkę :) tak poza tematem: warto raz na jakiś czas (co miesiąc :) ) przeskanować komputer programem który podałem wyżej, oraz na bieżąco używać Ccleaner to są 2 niezbędne programy, które każdy powinien mieć, jeżeli nie chce mieć problemów z wirusami i..."śmieciami" :)
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez » So maja 02, 2015 20:21

Powrót do Hobby