Gry komputerowe

Wasze zainteresowania i pasje którymi chcielibyście się podzielić.

Gry komputerowe

Postprzez MaS24 » So lis 30, 2013 20:07

Komputer to na pewno nieodłączne narzędzie pracy w dzisiejszym świecie.
Jednak komputer może służyć także do rozrywki. Czy lubicie grać w gry komputerowe? Czy uważacie ,że to strata czasu? Jeśli już gracie w gry, to jakie?
MaS24

Postprzez » So lis 30, 2013 20:07

Re: Gry komputerowe

Postprzez Anna » So lis 30, 2013 20:17

MaS24 napisał(a):Komputer to na pewno nieodłączne narzędzie pracy w dzisiejszym świecie.
Jednak komputer może służyć także do rozrywki. Czy lubicie grać w gry komputerowe? Czy uważacie ,że to strata czasu? Jeśli już gracie w gry, to jakie?

Nie,nie gram w żadne gry komputerowe :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Nemesis » N gru 01, 2013 09:29

Ja uwielbiam Resident Evil... Zresztą nazwa nicka to nic innego jak zapożyczone z 3 czesci "nazwisko" pewnego "przystojniaka" , który za wszelka cene postanowił utrudnić zakończenie tej gry... Bezskutecznie... :D Gra dosyć stara,ale podobnie jak Silent Hil czy Tomb Raider dla mnie gry kultowe przy których spędziłem wiele godzin.... Ostatnio uwiódł mnie Black Mirror... Świetna przygodówka z mnóstwem zagadek do rozwiązania i zaskakujacym końcem... Jak wiekszość facetów lubię także gry sportowe,szczególnie piłkarskie.... :)
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez MaS24 » N gru 01, 2013 13:48

Ja baaardzo długo grałem w The Elders Scroll IV Oblivion, potem krócej w jej "siostrę" Fallout 3, wydany przez ta samą firmę Bethseda. Fajne było tam to, że można było chodzić gdzie się chciało, nie było ograniczeń, jak w innych grach. Oczywiście mapa była skończona i jak się doszło do jej krawędzi, mimo że krajobraz było nadal widać, nie można było przejść dalej.

Aktualnie gram w Minecraft. Grafika jak z początku 8-bitowców (można wgrać pliki z lepszą grafiką), ale plansza jest chyba nieskończona. Najważniejszym, co wyróżnia tę grę jest możliwość wydobywania, zbierania, przerabiania surowców, które potem można użyć do budowania fantastycznych budowli. Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.

Zawsze lubiłem gry w stylu Boulder Dash. Jak miałem Amigę, sam pisałem podobne platformówki, dlatego ta gra mi się tak podoba.
MaS24

Postprzez Nemesis » N gru 01, 2013 15:10

Tak...Boulder Dash to klasyka....

Obrazek

Ja pamiętam jak swego czasu na Atari zagrywałem się w Montezuma's Revenge...

Obrazek

Zresztą do dzis na emulatorze chodzi u mnie....

Antyki,ale jaka radocha grania w te gry.... :)
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez MaS24 » N gru 01, 2013 17:19

Ja zaczynałem od Fruity Frank na Amstrada/Schneidera, zresztą pół politechniki w to grało.
Obrazek

Potem była Amiga 600 i wiele przeróżnych gier, w tym platformówka mojego autorstwa. Nie mogę znaleźć ScreenShota, ale jak znajdę, to wrzucę.

Potem, na pierwszym PC (P II 233, 128 Mb RAM) były takie gry jak Jedi Knight (Dark Forces III), Unreal, Unreal II i wspomniany Oblvion.
MaS24

Postprzez Belial71 » So gru 14, 2013 17:32

Lubię grac np. Heroes , Gry z serii Total War , jakaś dobra strzelanka typu Medal of Honor
Belial71

Postprzez Nemesis » Pt gru 27, 2013 16:05

Ja też uwielbiam "Medal of Honor"... I choć strzelanki to raczej kiedyś...to właśnie MoH oraz Syphon Filter z nieśmiertelnym Loganem należą do gier niemal kultowych dla mnie...

Obrazek

Uwielbiam też serie z Medievilem... Zabawna,pełna ciekawych zagadek platformówka ze zmumifikowanym z lekka :lol: Sir Danielem Fortesque do dziś mnie bawi...

Obrazek

No i horrorki... Dwa klasyki,które znam na pamięć... Silent Hill i Resident Evil (screen z cz 3 i mną (Nemesisem) w tle :D )

Obrazek Obrazek

Może to i stare gry ale grywalność dla mnie do dziś mają dużą..podobnie jak klasyki z Commodore o których pisaliśmy wcześniej...
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez Geminiman » Śr sty 01, 2014 16:10

Moje ulubione gry należą do kategorii FPP i TPP. Grałem w takie tytuły jak Heretic II, Legacy of Kain: Soul Reaver, MDK 2, ONI, Rune, American McGee's Alice, Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Soul Reaver 2 czy Enclave (TPP). Z FPP to DOOM, Duke Nukem 3D, Quake, Red Faction, Serious Sam: The Second Encounter, Unreal II czy DOOM 3. Jedyną samochodówką w jaką grałem był Driver z 1999 roku. Najbardziej na świecie nienawidzę strategii i przygodówek typu point & click. Podobnie jest z grami MMO. Jednak nie wieszam psów na tego typu grach. Ja ich nie lubię, ponieważ nie mam cierpliwości do tych tytułów. Najbardziej lubię singleplayerowe gry, gdzie jest szybka i dynamiczna akcja (bieganie, skakanie, ciachanie mieczem, strzelanie oraz inne rzeczy wymagające refleksu i sprytu) a myślenie nie jest priorytetową rzeczą.
Geminiman

Postprzez Bonsai » Śr sty 01, 2014 16:57

A moje dzieci dostały od dziadka wykopana z szafy PLYSTATION 1. Malo uzywany ale już nie ma w sklepie plytek do niego z grami.
Moze macie jakies stronki gdzie za darmo mozna sciagnac. na torrentach lipka bo nie seduja :(. szukam gierek typu bajki,smurfy itp a nie bijatyki czy wyścigi.
Bonsai

Postprzez » Śr sty 01, 2014 16:57

Następna strona

Powrót do Hobby